Wypożycz swojego kampera i ruszaj w świat. Wypożyczalnia Viva Camp posiada w swojej ofercie kampery i przyczepy kempingowe o zróżnicowanym wyposażeniu. Prowadzimy również sprzedaż nowych kamperów. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi warunkami wynajmu oraz cenami. Chętnie odpowiemy na każde pytanie oraz doradzimy wybór najbardziej optymalnego kampera do Waszej podróży.

Zwiedzanie Europy i Polski jednym z naszych kamperów to prawdziwa frajda. Komfort i wygoda w podróżowaniu oraz niczym nieskrępowana mobilność – to główne atuty, które wyróżniają ten środek transportu od innych. Nie musimy również martwić się o rezerwację noclegów, gdyż mamy je w naszym kamperze. Posiadają pełne wyposażenie na które składa się zaplecze sanitarno – kuchenne, wygodne łóżka oraz miejsce do spożywania posiłków. Zapraszamy do dokonywania rezerwacji kampera na czas swojego urlopu.

Zobacz też: wypożyczalnia kamperów Rzeszów


 


Wypożyczalnia kamperów Podkarpackie Overall rating: 5 out of 5 based on 1 reviews.

Udany urlop

★★★★★
5 5 1
Już dawno nie miałem tak udanego urlopu jak w zeszłym roku. Zwiedziliśmy wiele miast w krótkim czasie i za nieduże pieniądze. Polecam niezdecydowanym.