Mieszkasz w województwie małopolskim i szukasz dobrej wypożyczalni kamperów? Świetnie trafiłeś, bo Viva Camp posiada w swojej ofercie bogato wyposażone kampery i przyczepy kempingowe najwyższej klasy za nieduże pieniądze. Oprócz wynajmu kamperów prowadzimy również ich sprzedaż. Zadzwoń do nas i zapytaj o warunki wynajmu oraz ceny. Chętnie doradzimy Ci również wybór kampera, który w największym stopniu sprosta Twoim oczekiwaniom. Wszystkie campery posiadają pełne zaplecze sanitarno – kuchenne, umeblowanie oraz miejsca noclegowe. Znacząco wpłynie to na obniżony całościowy koszt Twojej wakacyjnej wyprawy.

Dla naszych klientów posiadamy bezpłatny parking. Na okres wynajmu kampera będziesz mógł bez obaw zostawić swój samochód na naszym parkingu. Jeżeli jednak nie możesz przyjechać po kampera osobiście to nic nie szkodzi. Dostarczymy go w wybrane przez Ciebie miejsce w województwie małopolskim.

Zobacz też: wypożyczalnia kamperów Kraków


 


Wypożyczalnia kamperów Małopolskie Overall rating: 5 out of 5 based on 1 reviews.

Niezapomniane emocje

★★★★★
5 5 1
Viva Camp zapewniła mnie i mojej rodzinie niezapomniane emocje. Wakacje były udane, a kamper w idealnym stanie wrócił do bazy. Polecam fanom caravaningu.