Renomowana wypożyczalnia camperów Viva Camp zaprasza Państwa do poznania naszej oferty. Znajdziecie w niej kampery i przyczepy kampingowe o zróżnicowanym wyposażeniu oraz na każdą kieszeń. Prowadzimy wynajem kamperów oraz ich sprzedaż dla mieszkańców z województwa lubelskiego.

Kampery często określane są jako mobilne hotele. Jest w tym dużo prawdy, gdyż posiadają pełne zaplecze socjalno – sanitarne. Łazienka, kuchnia, miejsca do spania oraz miejsce do spożywania posiłku. Wszystko ergonomicznie rozmieszczone w naszym kamperze zapewnia niższe koszty podczas wakacyjnej podróży.

Jeżeli planujesz urlop objazdowy i chcesz zwiedzić jak najwięcej miejsc to wybór kampera jako środka transportu będzie idealny.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do dokonywania rezerwacji. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania i wątpliwości drogą elektroniczną, bądź podczas rozmowy telefonicznej.

Zobacz też: wypożyczalnia kamperów Lublin


 


Wypożyczalnia kamperów Lubelskie Overall rating: 5 out of 5 based on 1 reviews.

Warto było wypożyczyć

★★★★★
5 5 1
Początkowo nie byłem przekonany do caravaningu. Teraz, po czasie uważam że to świetny sposób na rodzinne wakacje. I to za niewielkie pieniądze.